Новини

Херсонська міськрада хоче збільшити зарплату чиновникам виконкому

На сайті Херсонської міськради оприлюднили проект рішення про зміни до бюджету, який завтра мають розглянути депутати на позачерговому засіданні сесії. Варто нагадати, що її скликали для вирішення проблем із заборгованістю по зарплати перед працівниками КП “Херсонтеплоенерго”, виділивши 2,8 млн гривень.

Як вказано в документі, ці кошти візьмуть з управління освіти — економія за рахунок видатків на енергоносії. Окрім цього, до міського бюджету надійшла субвенція з обласного бюджету в сумі 4,5 млн гривень на програму “Нова українська школа”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сальдо продовжує піаритися за рахунок проблем «Херсонтеплоенерго»

Але паралельно з вирішенням проблем із зарплатою для “Херсонтеплоенерго”, чиновники виконкому, які готували проект рішення на позачергову сесію, вирішили підняти собі зарплату. Сума збільшення видатків на це становить майже 640 тисяч гривень. Ці кошти знімуть з поточних видатків виконавчого комітету.

Таким чином, чиновники вирішили собі зробити подарунок перед закінченням каденції міськради та Володимира Миколаєнко, адже вже зрозуміло, що багато працівників апарату втратять свої місця після другого туру виборів міського голови.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close