Новини

Херсонська міськрада під завершення каденції роздала дозволи на встановлення тимчасових споруд

Під завершення каденції влада Херсона на чолі з Володимиром Миколаєнко роздала підприємцям близько 60 паспортів прив’язки на встановлення тимчасових споруд по всьому місту. Про це в соцмережах повідомила екс-голова Корабельної райради Наталя Чорненька. Зокрема, нові МАФи почали встановлювати на Таврийському та мікрорайоні Острів.

“Це порушення всіх норм, бо нема рішення виконавчого комітету, нема жодних підстав для встановлення чергового генделика. Власник МАФу дуже поспішає з будівництвом. Є інформація, що подібних паспортів прив’язки видано близько 60-ти. Благословив ці генделики міський архітектор та ще діючий міський голова Миколаєнко, поставивши свої підписи”, – заявила Чорненька.

Варто зазначити, що в Херсоні діють чисельні мораторії на встановлення нових тимчасових споруд, але це не заважає поки чинному керівництву міста роздавати нові паспорти прив’язки. Чи буде реакція правоохоронних органів на будівельне свавілля підприємців та чиновників, поки невідомо.

Нагадаємо, що більше 600 тисяч гривень виділила Херсонська міська рада на минулій позачерговій сесії на доплати чиновникам. Зокрема, додаткові кошти отримають Володимир Миколаєнко, секретар міськради Олена Урсуленко, заступники та радники міського голови, які завершать працювати після завершення каденції поки чинного міського голови.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close