Новини

Херсонська міськрада підіграє Роману Підперигорі

З порядку денного засідання міськради, яке має відбутися завтра, 15 травня, знято два проекти рішення – «Про створення тимчасової контрольної комісії Херсонської міської ради з питання контролю за дотриманням бюджетного законодавства у процесі складання, розгляду, затвердження місцевого бюджету на 2020 рік» та «Про створення тимчасової контрольної комісії Херсонської міської ради з питань контролю за станом договірних відносин».

За словами секретаря міської ради Олени Урсуленко, питання були зняті за службовою запискою скандально відомого директора Департаменту фінансів та депутата Романа Підперигори.

«Ці питання зняті за службовою запискою на ім’я міського голови – особисто директором департаменту бюджету і фінансів, ігноруючи напрацювання депутатів. Що йому приховувати?», – пише Урсуленко.

Як заявила секретар міськради, у порядку денному завтрашнього засідання сесії більше 100 проектів рішень. Більшість з них — земельні питання.

«До нього включено резонансне додаткове питання 17, не дивлячись на відкриту кримінальну справу (рішення #2256, від 20.12.19. Суб’єкт подання – Вербицька А. ) і накладений арешт на об’єкти комунальної власності», – додала Олена Урсуленко.

Що саме за додаткове питання було винесено з подачі Вербицької, поки невідомо.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close