Новини

Херсонська міськрада планує за 4 роки витратити на боротьбу з хворобами тварин 459 тис. грн

Херсонська міська рада планує витратити 459 тис. грн з міського бюджету на боротьбу з хворобами тварин. Саме стільки коштів потрібно, аби повністю реалізувати міську програму “Протиепізоотичних заходів та боротьби з хворобами тварин у Херсоні”. Загалом вона розрахована на 4 роки: з 2020 по 2023. Відповідний проект рішення був опублікований на офіційному сайті Херсонської міської ради.

Згідно з документом, у рамках реалізації цієї програми планують забезпечити ветеринарну службу необхідними матеріалами: спецзасобами, паливом та дезінфікуючими речовинами. У 2020 році на це витратять з міського бюджету 152 тис. грн. Також подібні закупівлі будуть здійснюватися й протягом 2021 – 2023 років. Тільки впродовж цих років на програму будуть виділяти по 102 тис. грн щороку.

На думку працівників Державної споживчої служби у Херсонській області, постійний нагляд, а у разі виявлення захворювання – оперативне лікування тварин, допоможуть зменшити вірогідність спалаху африканської чуми свиней у нашому місті. 

“Вперше в Україні АЧС було виявлено у 2012 році. З того моменту на території всієї країни зареєстровано 228 спалахів АЧС, зокрема шість у Херсонській області”, – зазначають у Держспоживслужбі. 

 Зазначимо, що ця програма розпочне діяти тільки у випадку, якщо її підтримає більшість депутатів на сесії Херсонської міської ради.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close