Новини

Херсонська міськрада спробує прийняти бюджет на 2020 рік

На сайті Херсонської міськради оприлюднено розпорядження Володимира Миколаєнко про скликання позачергової сесії на 23 січня. У порядку денному засідання 6 питань. Зокрема, депутати спробують знову проголосувати за бюджет міста на 2020 рік.

Серед питань також зміни у складі виконавчого комітету, передеча майна КП «Сервіс-Опт» в оренду, створення КП «Екополіс», яке має замінити оператора міського звалища ТОВ «ТД Ітака» та зміни до програми «Соціальний захист».

Зазначимо, що минулого року депутати не проголосовали за бюджет на 2020 рік, назвавши його «бюджетом комунальних підприємств». Чи внесли зміни до проекту рішення, який буде винесений на позачергову сесію, невідомо.

Варто додати, що змінити склад виконкому намагалися на засіданні сесії у листопаді минулого року. З комітету мали намір вивести 7 членів – народну депутатку Вікторію Вагнер, Садіяра Мамедова, Олександра Сандика, депутата облради Миколу Ставицького, голів райрад Херсона Андрія Задніпряного, Наталю Чорненьку та Владислава Кондатова.

Натомість, до складу виконкому можуть включити Ігоря Васильєва, екс-заступника голови Херсонської ОДА Сергія Тригуба, чиновника міськради часів Сальдо Юрія Гречишкина, начальника юрвідділу міськради Андрія Щербину, голову міського Меджлісу Ібрагіма Сулейманова, воєнкома Олександра Зіньковського та Олександра Бондаренко.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close