Новини

Херсонська міськрада знову намагається ліквідувати протитуберкульозний диспансер

У серпні депутати міськради мають намір вкотре розглянути питання ліквідації міського протитуберкульозного диспансеру. Відповідний проект рішення попередньо включили до порядку денного наступного пленарного засідання сесії.

Варто зазначити, що дане питання виноситься у сесійний зал міськради ще з листопада минулого року. За офіційною версією, причиною закриття диспансеру стала неможливість підписання договору із Національної службою здоров’я України. Заклад не відповідає вимогам НСЗУ, тобто не вистачає обладнання або воно застаріле.

Неофіційно — ліквідація закладу повʼязана з намаганням віддати в приватні руки приміщення у самому центрі міста по вулиці Кременчуцькій. Володимир Миколаєнко, в свою чергу, неодноразово заявляв про те, що послуги пацієнтам протитуберкульозного диспансеру будуть надаватися в інших медзакладах міста.

Наступну сесію міськрада планує провести 28 серпня, вказано у проекті порадку денного пленарного засідання. Чи буде питання закладу виключене членами робочої группи з підготовки засідання, поки невідомо.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close