Новини

Херсонська митниця отримала нового керівника

Митницю в Херсонській області, АР Крим та Севастополі тимчасово очолив Ігор Хромов. Про це повідомляє прес-служба відомства. Там зазначили, що відокремлений підрозділ Держмитслужби з’явився в наслідок реорганізації Чорноморської митниці.

«Чорноморську митницю Держмитслужби створено восени 2019 року, до зони діяльності якої входить Автономна Республіка Крим, місто Севастополь, Миколаївська та Херсонська області. Внаслідок реорганізації створено Митницю в Херсонській області, Автономній Республіці Крим і м. Севастополі, до зони діяльності якої будуть входити Херсонська область та Автономна Республіка Крим і м. Севастополь», – зазначили в Держмитслужбі.

Судячи з останньої декларації, Ігор Хромов раніше працював на Одеській митниці. Новий очільник херсонського підрозділу не має нерухомості. Квартира та земля в Одеській області, паркомісця в Одесі записані на його дружину. Вона також володіє автівкою “Mazda CX-7” 2008 року випуску.

Минулого року Ігор Хромов заробив майже 240 тисяч гривень. Також він задекларував більше 80 тисяч гривень пенсії та процентів. Дружина задекларувала проценти та 771 тисячу гривень доходу від продажу нерухомості. Вона також зберігає 14 тисяч доларів готівкою та 300000 грн на банківському рахунку.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close