Новини

Херсонська облрада знову хоче віддати «Ілюзіон» в приватні руки

Херсонська облрада знову намагається віддати колишній кінотеатр «Ілюзіон» в приватні руки. Про це заявив у соцмережах Леонід Єжуров. За його словами, відповідний проект рішення про приватизацію комплексу виноситься на чергову сесію обласної ради.

«Питання щодо приватизації кінотеатру буде підніматися на найближчій сесії Херсонської обласної ради 14.08.2020р. Слід зауважити, що існують підозри, що питання включено у порядок денний сесії неправомірно (використовувались “мертві душі”, тобто голоси відсутніх на засіданні комунальної комісії депутатів). Стосовно прояснення цієї ситуації відправлений інформаційний запит до Херсонської обласної ради з проханням надіслати протокол засідання комісії (від 06.08.2020 р.)», – заявив Єжуров.

Варто відзначити, що зараз комплекс кінотеатру «Ілюзіон» орендує фірма ТОВ «Строй-гіпс», а сама його передача викликала ряд скандалів в 2018 році. Обласна рада, незважаючи на заклики активістів зберегти цільове призначення будівлі – культурно-історичний об’єкт, вирішив віддати підприємству територію під забудову.

Ряд ЗМІ пов’язував тоді компанію «Строй-гіпс» з тодішнім заступником директора «Укрспецекспорт» (компанія, що входить з концерн «Укроборонпром», що займається експортом зброї і військової техніки за кордон) Рустамом Тедіашвілі і особисто з главою обласної ради Владиславом Мангер. Зв’язок з останнім показує і аналітична система «Youcontrol» через ряд херсонських фірм, зареєстрованих в квартирах, і номери телефонів, зазначених при реєстрації. Також компанія «Строй-гіпс» пов’язана з головою депутатської комісії облради з питань архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Віктором Деркачем. Бенефіціар орендаря «Ілюзіону» Костянтин Котанов володіє фірмою ТОВ «Фінансова компанія« Адамант », де директором вказана якась Вікторія Кручиненко. Ця ж особа керує одним з підприємств Деркача – ПВКФ «Сталкер-Два».

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close