Новини

Херсонська ОДА хоче отримати 2,6 млн гривень з обласного бюджету на “показуху” перед іншими чиновниками (документ)

У Херсонській ОДА вирішили збільшити видатки з обласного бюджету на майже 2,6 млн гривень для “показухи” перед гостями та поїздки Юрія Гусєва з заступниками по регіонам України. Відповідні зміни до програми розвитку інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва на 2020-2021 рокі наразі розглядаються депутатськими комісіями обласної ради.

В обладміністрації хочуть збільшити фінансування прийому закордоних організацій 4 рази — до 900 тисяч гривень на два роки. Півмільона хочуть витратити на “забезпечення протокольною атрибутикою” урочистих засідань та інших зустрічей обласного рівня за участі Гусєва та його заступників. На “подорожі” делегацій ОДА по іншим регіонам України хочуть запланувати 800 тисяч гривень. Варто зазначити, що з 1 липня по 31 грудня минулого року працівники апарату обладміністрації отримали майже 176 тисяч гривень відшкодування на відрядження.

Херсонська ОДА хоче отримати 2,6 млн гривень з обласного бюджету на “показуху” перед іншими чиновниками (документ)

На прийом “гостей” з іноземних держав та чиновників високого рангу пропонують витратити з бюджету більше мільйона гривень. Причому останній пункт пропонують до програми додати. Мабуть в ОДА думають, що більші видатки на “показуху” перед іншими чиновниками або потенційними інвесторами покращать справи на Херсонщині. Чи може це перша рекомендація створеної Служби щастя?

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close