Новини

Херсонська ОДА оголосила другий тендер на будівництво мостопереходу вартістю 1,25 млрд гривень

Департамент інфраструктури Херсонської обладміністрації оголосила другий тендер на будівництво мостопереходу. Його вартість складає 1,25 мільярда гривень, повідомляє портал державних закупівель “Prozorro”. Саме на таку суму збільшилась вартість робіт на скандальному довгобуді у Херсоні після коригування проекту будівництва.

Перший тендер, який було оголошено ще у грудні минулого року було відмінено. Причина — участь менше двох компаній. Пропозицію на участь в закупівлі дав лише чинний генпідрядник будівництва “Укратоменергобуд”. Його запропонована сума склала 1,16 млрд гривень.

Варто зазначити, що роботи на мостопереході відновилися влітку минулого року після відповідного доручення Президента України Володимира Зеленського, яке він дав тодішньому очільнику обласної адміністрації Юрію Гусєву під час візиту до Херсону. Будівництво продовжив генпідрядник “Укратоменергобуд”, з який було підписано договір ще під час каденції Андрія Гордєєва в Херсонській ОДА. Хоча до візиту Президента Департамент інфраструктури облдержадміністрації намагався через суд розірвати з компанією договір.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close