Новини

Херсонська ОДА планує витрачати на “Офіс євроінтеграції” 2 мільони гривень щороку

На новостворений “Офіс євроінтеграції” Херсонська ОДА планує витрачати 2 мільйони гривень щороку. Відповідний проект змін до програми розвитку інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва затвердив своїм розпорядженням голова облдержадміністрації Юрій Гусєв. В документі вказано, що “Офіс євроінтеграції” буде фінансуватися з бюджету області.

Нагадаємо, що про створення “Офісу євроінтеграції” на Херсонщині заявив прем`єр-міністр Олексій Гончарук. Це пілотний проект, який, за словами очільника Кабміну, який дозволить “мешканцям регіону безпосередньо відчувати користь курсу України на інтеграцію до ЄС”. У проекті змін до програми ОДА вказано, що очікуваним результатом від роботи Офісу стане залучення фінансових ресурсів від Європейського союзу.

Раніше члени наглядовою ради “Офісу євроінтеграції” затвердили положення “Про проведення конкурсу на посаду директора агенції”. Однією з вимог до кандидатів на посаду стане проходження перевірки на поліграфі. Зараз виконує обов`язки директора “Офісу євроінтеграції” Кирило Сергєєв — радник голови облдержадміністрації Юрія Гусєва.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close