Новини

Херсонська ОДА продовжить ремонтувати скандально відомий шкільний басейн

Департамент інфраструктури Херсонської ОДА замовив корегування робочого проекту реконструкції басейну в херсонській школі №46 з улаштуванням котельні. Відповідний договір оприлюднено на порталі державних закупівель “Prozorro”. Отримала підряд компанія ТОВ “УКРНДІІНЖПРОЕКТ – ПІВДЕНЬ”. А вартість робіт склала близько 183 тисяч гривень.

Варто зазначити, що ремонт басейну у школі №46 відбувається з 2016 року. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом привласнення підрядником  ПП “Рдаллер Інвест” бюджетних коштів у сумі 856 181 грн. Не було виконано облаштування котельні. Окрім того була заява про аварійність самого басейну.

Як вказано у документах, які оприлюднені на порталі “Prozorro”, корегуватися буде проект самого басейну та влаштування пожежної сигналізації. В яку суму обійдуться самі ремонтні роботи басейну, невідомо. Нагадаємо, що у 2016 році вартість капремонту склала 7,5 млн гривень.

Цікаво, що, незважаючи на аварійність басейну, його таки урочисто відкрили у грудні 2017 року тодішній голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв та міський голова Володимир Миколаєнко.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close