Новини

Херсонська ОДА затвердила кошторисну вартість будівництва нової школи у Таврійському мікрорайоні

У Херсонській ОДА затвердили кошторисну вартість будівництва школи № 23 та спортивного комплексу з плавальним басейном для ДЮСШ № 6 у 4-му Таврійському мікрорайоні. Відповідне розпорядження підписав очільник обладміністрації Юрій Гусєв.

Як вказано у документі, загальна вартість будівництва складає майже 340 млн гривень. Департамент розвитку територій ОДА має проінформувати Міністерство розвитку громад про затвердження проектної документації.

Херсонська ОДА затвердила кошторисну вартість будівництва нової школи у Таврійському мікрорайоні

Нагадаємо, що громадськість неодноразово вимагала від Херсонської міськради почати будівництво нової школи у 4-му Таврійському мікрорайоні. Але Володимир Миколаєнко на вимоги херсонців відповідав традиційне «немає можливості» та заявив про відсутність коштів в бюджеті міста на такі проекти.

Однак, це не завадило очільнику Херсона внести «будівництво» школи у свій звіт про роботу за 2019 рік. До речі, у плані виконаних обіцянок 2019 рік виявився взагалі невдалим для голови Херсонської міської ради. За цей рік Миколаєнко не виконав взагалі жодної обіцянки. Тому наш міський голова посів «почесне» останнє місце в рейтингу виконаних обіцянок, який склав аналітичний портал “Слово і діло”.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close