Новини

Херсонська влада залишила дві лікарні без ремонту?

Херсонським міським клінічним лікарням імені О. С. Лучанського та імені Є. Є.Карабелеша мали б коштом державного бюджету відремонтують приймальні відділення. Відповідний проєкт рішення опубліковано на офіційному сайті Херсонської міської ради.

Згідно з документом, загальна вартість ремонтних робіт на дві лікарні – 14 млн грн. Така чимала сума виділяється з державного бюджету. Від влади Херсона потрібно лише одне — профінансувати на суму 1,4 млн грн розробку проєктно-кошторисної документації. Важливо, аби документи встигли підготувати до 31-го березня.

“Орієнтовна вартість виготовлення проєктно-кошторисної документації на два об’єкти складає 1400,0 тис.грн, термін виконання – 31.03.2020”, – йдеться у пояснювальній записці до проєкту рішення.

Зазначимо, що цей проєкт рішення народні обранці мали б підтримати ще на минулій сесії Херсонської міської ради, але тодішнє засідання було зірвано через конфлікт з закриттям бібліотек.

Детальніше про конфлікт у Херсонській міській раді, який призвів до зриву пленарного засідання сесії Херсонської міської ради читайте у матеріалі: “Популізм, блокування президії та бібліотечний скандал у Херсонській міськраді (відео)”

Тепер, чи встигнуть до 31-го березня депутати ухвалити це рішення, й чи вистачить часу на розробку проєктно-кошторисної документації — невідомо. Невже, через безвідповідальність та власні амбіції депутатів й керівної верхівки міста дві херсонські лікарні можуть залишитися без ремонту приймальних відділень?

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close