Новини

Херсонські депутати так і не вирішили долю міської протитуберкульозної поліклініки

Бурхливе обговорення викликало питання ліквідації міської протитуберкульозної поліклініки на засіданні сесії Херсонської міськради. Нагадаємо, що причина ліквідації протитуберкульозної поліклініки – неможливість підписання договору із Національної службою здоров’я України. Заклад не відповідає вимогам НСЗУ, тобто не вистачає обладнання або воно застаріле.

Раніше Володимир Миколаєнко заявив, що всі послуги, які надавалися у протитуберкульозній поліклініці, після її ліквідації будуть надаватися у іншиз медичних закладах міста. У міськраді зазначили, що для функціонування поліклініки необхідно 9,8 млн гривень, який за словами очільника міста, у бюджеті немає.

Обурення викликав факт нагнітання ситуації. Як заявив депутат Артем Кияновський, начальниця міського управління охорони здоров`я Світлана Межерицька вже встигла повідомити працівникам закладу про закриття та розформування, ще до прийняття відповідного рішення депутатами. Інші депутати відзначили, що суми, які йдуть на «депутатські комунальні підприємства» можна було б перенаправити на фінансування полікліники. Також нагадали Миколаєнко й про продаж комунального майна «за копійки».

Підсумком обговорення став провал голосування за ліквідацію поліклініки. Чи винесуть цей проект рішення на наступну сесію міськради, невідомо.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close