Новини

Херсонські підприємці збільшили на 17 мільйонів гривень сплату єдиного податку

За п’ять місяців 2020 року фізичні особи-підприємці Херсонщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, на 17 млн гривень збільшили сплату єдиного податку порівняно з минулорічним періодом. Власники малого бізнесу – платники I-II групи спрощеної системи оподаткування сплатили до місцевих бюджетів області 194 млн гривень єдиного податку. Таку інформацію повідомили спеціалісти управління податкового моніторингу Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Загалом підприємці-платники Херсонського управління внесли до бюджетів місцевих громад – 130 млн гривень, Новокаховського управління – 51 млнгривень, Генічеського управління – 13 млн гривень єдиного податку.

Найбільшу суму податку за ведення підприємницької діяльності перерахували представники бізнесу м. Херсона. Це – 99 млн гривень або 51 відсоток від загальних надходжень єдиного податку по області, які у повному розмірі надійшли до місцевого бюджету. У динаміці до минулого року їх обсяги зросли на 6 відсотків та на 6 млн гривень єдиного податку.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close