Новини

Херсонські ринки звільнили від сплати земельного податку

Херсонські ринки міськрада звільнила від сплати земельного податку. “За” проголосували 30 депутатів. Зазначимо, що прийняття проекту рішення активно лобіював Дмитро Больбот, який є фактичним власником обслуговуючого кооператиру “Комунальний ринок”.

За словами Володимира Миколаєнко, директори ринків взяли на себе відповідальність, що такі пільги від міськради стануть приводом для зменшення зборів з підприємців, які торгують на їхніх територіях.

Саме ж формулювання викликало обурення депутата Олега Романюка, який заявив про в проекті рішення прописані й “ринкові містечка”, хоча такого поняття взагалі немає в законодавстві. Його колега Михайло Линецький зауважив, що звільнити від сплати податку мають лише ті ринки, які оформлені належним чином.

Окремо додамо, що таким рішенням депутати звільнили від плати за землю “Комунальний ринок” Больбота, який працює з порушенням законодавства, про що неодноразово наголошували у Держпродспоживслужбі. Зокрема, там наголосили, що не давали дозволу на торгівлю. Перевіряючих не допускають до роботи, аргументуючи, що “Комунальний ринок” насправді ринком не є.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close