Новини

Херсонський адмінсуд визнав дії Миколаєнко протиправними

Херсонський окружний адмінсуд визнав дії Володимира Миколаєнко щодо ветування рішення міськради про створення тимчасової контрольної комісії з питань організації харчування у школах протиправними. Про це повідомляє у соцмережах депутат Віталій Богданов. Суд також скасував розпорядження Миколаєнко про ветування рішення.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року у міськраді була створена контрольна комісія з перевірки організації харчування у школах Херсона. Але відповідне рішення, з подачі “промерської більшості”, заблокував очільник міста Володимир Миколаєнко. Згодом він створив робочу групу, до якої увійшли 26 депутатів, які подали відповідні заяви. Але група так і не запрацювала через самих же депутатів, які неявкою зривають її засідання.

І це все на тлі розігранного тендера на харчування у школах вартістю у 91,5 млн гривень. Причому розіграли між фірмами, які підконтрольні депутатці Ірині Ценкер, яка не перший рік є монополістом в організації харчування для херсонських дітей. Сама ж Ценкер також ввійшла до робочої групи, але на засідання не ходить.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close