Новини

«Херсонський центр земельно-майнових відносин» обійдеться бюджету в 71 тисячу гривень на місяць

Робота «Херсонського міського центру земельно-майнових відносин» обійдеться бюджету міста у 71 тисячу гривень на місяць. Штатний розпис комунального підприємства оприлюднено у соцмережах.

Як вказано у документі, штат підприємства скадається з 7 чоловік — директор, головний бухгалтер, діловод та 4 спеціаліста. Заробітня плата керівника КП складатиме майже 15 тисяч гривень.

«Херсонський центр земельно-майнових відносин» обійдеться бюджету в 71 тисячу гривень на місяць

Депутат міськради Віталій Богданов зазначив, що директорка «Херсонського міського центру земельно-майнових відносин» Ольга Хаваєва є сестрою Дмитра Больбота — депутата міськради та очільника обслуговуючого кооперативу «Комунальний ринок», який отримав земельні ділянки ліквідованого КП «Херсонський комунальний ринок». Додамо, що цю схему передачі ділянок наразі у суді намагається відмінити прокуратура.

Нагадаємо, що у лютому виконком Херсонскої міської ради має розглянути проект рішення про внесення змін до переліку підприємств комунальної власності, координація діяльності яких здійснюється визначеними виконавчими органами міськради. Як вказано у документі, координувати роботу КП “Херсонський міський центр земельно-майнових відносин” буде Інспекція з благоустрою, яку очолює депутатка Олена Мазур — в.о. заступника міського голови та екс-очільниця того ж самого центру земельно-майнових відносин.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close