COVID-19НовиниСПЕЦТЕМА: БЮДЖЕТНИЙ ДЕРИБАН У ХЕРСОНСЬКІЙ МІСЬКРАДІ

Херсонський Департамент ЖКГ віддав підряд на обробку підʼїздів «протеже» Наталі Молнар

У Херсоні почали дезинфекцію підʼїздів у багатоповерхівках, про що вже встигли повідомити у соцмережах місцеві чиновника. Як вказано на порталі державних закупівель «Prozorro», обійдуться роботи в 454 тисячі гривень. Але й тут не обійшлося без «своїх» підрядників.

Департамент ЖКГ підписав договір із ФОП Тетяна Текутьєва. У ЗМІ її називають «протеже» Наталі Молнар — нині очільниці відділу доріг управління транспорту міськради. Раніше Тетяна Текутьєва очолювала комунальне підприємство «ПОБУТ» в Олешках, коли Молнар працювала заступником олешківського очільника під кураторством скандально відомого Сергія Пінькаса.

А вже у 2015-му, коли Молнар перебралася в Херсон та очолила Департамент ЖКГ, Тетяна Текутьєва та її компанія ТОВ «Дніпровський» отримувала тендери на прибирання міста. Варто зазначити, що про корупційну складову такої дезинфекції херсонських підʼїздів заявила депутатка міськради Оксана Дʼякова.

За її словами, на виділені радою кошти мали обробити 95 багатоквартирних будинків. Тобто більше 4 тисяч гривень на один будинок. Також Дʼякова заявила, що вартість дезинфекції одного підʼїзду складає 300 гривень або 1200 грн за всю багатоповерхівку із 4 підʼїздами.

«Може нам усім розкажуть,чому вартість усіх робіт в рази завищена, ніж її виконують за замовленням ОСББ», – заявила Дьякова.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close