Новини

Херсонський депутат Больбот зібрав мітинг під міськрадою

Депутат Херсонської міськради Дмитро Больбот зібрав мітинг під міськрадою. Трансляцію події у соцмережах вів один з «рупорів» так званою промерської більшості Геннадій Шелестенко. Участь у мітингу прийняли близько 15 чоловік — продавці «Комунального ринку», який належить Дмитру Больботу. Вони вимагають дозволити торгівлю на вулицях Миру та Святих Кирила та Мефодія.

Херсонський депутат Больбот зібрав мітинг під міськрадоюТакож з продавців почали збирати так звані благодійні внески у розмірі від 50 до 100 гривень. Навіть був відкритий спеціальний рахунок. Але куди йдуть ці кошти, невідомо. Зазначимо, що готувати свої «лотки» продавці «Комунального ринку» почали нещодавно. Однак, згідно постанов Кабміну, торгівля на таких ринках заборонена, бо вони не відповідають вимогам.

 

І тут навіть справа не в карантині. Як заявили у ЗМІ представники Держпродспоживслужби, у ринків Больбота немає експлуатаційного дозволу.

Сьогодні на сесії міськради мають намір розглянути проект рішення про надання дозволу на відкриття ринків рішенням міської комісії з питань надзвичайних ситуацій. Також додамо, що вже декілька днів працює обласна комісія з питань ринків. Поки що всім вимогам відповідає лише Центральний ринок.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close