Новини

Херсонський міський суд вкотре не зміг продовжити розгляд справи щодо кандидатки в депутати від “Блоку Сальдо”

Херсонський міський суд не зміг продовжити розгляд кримінального провадження, де обвинувачується кандидатка в депутати від “Блоку Володимира Сальдо” Лілія Якубсон. Як повідомляє у соцмережах голова організації “Херсонська самооборона” Інна Усачова, причиною стала відсутність на засіданні адвоката Мінаєвої обвинуваченої.

«Судді Юлії Бочко, Якубсон та адвокат Амінова повідомили, що Мінаєва в іншому судовому засіданні в Господарському суді. Суддю Юлію Бочко це задовольнило, як задовольняло два роки те, що адвокати без надання аргументацій підтверджень не ходять на судові засідання, або словесне твердження когось із адвокатів, що у Якубсон соплі”, – пише Усачова.

За її словами, адвокатка Якубсон за лічені хвилини до закінчення судового засідання покинула будівлю суду. Наступна спроба продовжити розгляд кримінального провадження призначено на 11 грудня.

Нагадаємо, що Лілію Якубсон звинувачують в розбійному нападі на голову осередку “Правого сектору” Наталю Вотейчкіну. По цій же справі обвинувачується й депутат Дніпровської райради Херсона від “Опозиційного блоку” Олександр Власов, який на цих виборах також балотується від “Блоку Володимира Сальдо”.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close