Новини

Херсонський онкодиспансер отримає позику для технічного переоснащення радіологічного відділення

Під час сьогоднішнього пленарного засідання сесії Херсонської обласної ради було затверджено текст п’ятисторонньої Угоди про передачу коштів позики. Вказаний документ було підписано 28 грудня 2019 року між Міністерством фінансів України, Міністерством розвитку громад та територій України, Херсонською обласною радою, Департаментом охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрацією та комунальним закладом Херсонської обласної ради «Херсонський обласний онкологічний диспансер». 

Документ передбачає передачу вказаному закладу позики на безповоротній основі у розмірі до 30,3 млн гривень. Дані кошти буде витрачено на реалізацію важливого проєкту – технічне переоснащення радіологічного відділення №2 КНП «Херсонський обласний онкологічний диспансер». Виділення коштів відбувається в рамках проєкту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України», який був започаткований у кінці 2014 року на основі фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком.

Крім того, на сьогоднішньому засіданні депутати погодили КНП «Херсонський обласний онкологічний диспансер» Херсонської обласної ради можливість взяття в оренду лабораторного обладнання для проведення гематологічних та біохімічних досліджень. Мова йде про гематологічний аналізатор DF 50 (розмір орендної плати – 1 грн 20 коп. на рік з урахуванням ПДВ) та біохімічний аналізатор Cobas c 311 (розмір орендної плати – 14400 грн на рік з урахуванням ПДВ).

Нагадаємо, 8 лютого 2019 року Херсонська обласна рада за ініціативи голови Владислава Мангера затвердила програму боротьби з онкологічними захворюваннями на 2019-2023 роки. Вона направлена на покращення профілактики онкологічних захворювань, забезпечення їх раннього виявлення та проведення лікування, поліпшення якості життя онкологічних хворих.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close