Новини

Херсонський суд має розпочати розгляд кримінальних проваджень щодо депутата Дніпровської райради

Сьогодні та завтра у Херсонському міському суді мають розпочати розгляд кримінальних проваджень, які вчинили депутат Дніпровської райради від “Опоблоку” Олександр Власов та його дружина Лілія Якубсон. Про це повідомляє портал “Судова влада”.

Зокрема, мова йде про розбійний напад на голову осередку “Правого сектору” Наталю Вотейчкіну та побиття члена організації “Цивільний корпус “АЗОВ” Вадима Кравченко. Як зазначає у соцмережах голова “Херсонської самооборони” Інна Усачова, 2 роки тривають підготовчі засідання.

Стосовно Власова, де мова про 3 об’єднані кримінальні провадження, то фактично лишився 1 свідок у справі про підробку медичних документів і далі має бути розгляд матеріалів справ”, – пише Усачова.

Зазначимо, що Олександр Власов є фігурантом 11 кримінальних проваджень. Зокрема, він проходить обвинуваченим по кримінальним справам за фактами нанесення тілесних ушкоджень активісту «Цивільного корпусу «АЗОВ» Вадиму Кравченко, розбійний напад на голову місцевого осередку «Правого сектора» Наталю Вотейчкіну та підробки медичної довідки для уникнення покарання за водіння автівкою в нетверезому стані.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close