Новини

Херсонський театр ім.Куліша відкриває двері для юних дарувань

На базі Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім.Куліша створили театральну студію. Дана пропозиція була озвучена та підтримана під час проведення останньої сесії обласної ради. 

Як зазначили представники культурного осередку, на початку театральна студія створювалась як драматургічна лабораторія. Під керівництвом херсонської драматургині Наталі Блок були відібрані учасники різні за віком і професійною діяльністю, які мали бажання брати участь у створенні театральної продукту. 

В результаті учасники студії написали п’єсу «Good Game». Режисер театру Катерина Слажнєва допомогла студійцям поставити за їхньою п’єсою виставу. Прем’єра відбулась у квітні 2019 року. 

Діяльність студії показала, що в місті є запит на подібний формат, тому учасники продовжили займатись, але вже як аматорський театральний колектив. Оскільки власником театру є обласна рада, діяльність студії необхідно було оформити відповідно до існуючих вимог. 

Відомо, поки що студія працює у тому складі, який був на початку. У майбутньому планується набір нових учасників (ред.- без будь-яких вікових обмежень). Що стосується вартості навчання, то наразі студія діє безкоштовно і рада бачити нових учасників. 

Нагадаємо, на базі театру вже понад 10 років діє театр-студія «Пролісок» для дітей віком від 12 до 16 років. Тож якщо ваші діти бажають навчитися театральному мистецтву – ласкаво просимо!

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close