Новини

Херсонський університет є учасником конкурсу робіт на здобуття Відзнаки імені Сергія Кемського

15 березня завершився перший етап ІІ Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт на здобуття Відзнаки імені Сергія Кемського. На цьому етапі учасники надсилали свої пропозиції тем майбутнього дослідження і коротку анотацію.

Організатори отримали 60 заявок із 18 міст України. Загалом 40 навчальних закладів країни, зокрема, й представники південних регіонів. Місто Запоріжжя у конкурсі представили Запорізький національний університет та Національний університет “Запорізька політехніка”. Чорноморський національний університет імені Петра Могили (Миколаїв) та Херсонський державний університет цьjгоріч також залишили свої заявки на участь у конкурсі. Теми наукових зацікавлень конкурсантів доволі різноманітні: це біографії Героїв Небесної Сотні, історії регіональних Євромайданів, вплив на міжнародну політику, культурно-мистецький, правовий та інформаційний аспекти тощо

На другому етапі – учасники, чиї теми пройшли відбір, працюватимуть над дослідженнями, відповідно до вимог конкурсу. Оголошення переможців та церемонія нагородження відбудеться між 25 і 29 травня 2020 року.

“Мені приємно, що ім’я сина увічнили у такий спосіб. Молоді люди цікавляться темою Революції Гідності та подають свої роботи на конкурс наукових студентських робіт. Це означає, що згадка про Сергія та його справи залишаться на довгий час“, ‒ ділиться враженнями Тамара Гаврилівна, мама Сергія Кемського.

Відзнаку на честь історика, політолога, журналіста Сергія Кемського ‒ Героя Небесної Сотні ініціювали громадська організація “Родина Героїв Небесної Сотні” та Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності у рамках проєкту ”Відзнаки Героїв” у 2018 році.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close