Новини

Херсонський виконком підтримав виділення коштів на “теплі кредити”

Сьогодні виконавчий комітет Херсонської міської ради зібрався, аби розглянути всього одне питання – виділення коштів для херсонських ОСББ на фінансування “теплих кредитів”. Члени виконкому одноголосно підтримали це рішення. 

“Виникла потреба проголосувати за енергоефективні заходи на 2020 рік, адже минуле рішення втратили чинності. Позиція Войтенко (ред. – директор міського департаменту ЖКГ) така, що гроші знаходяться на рахунках департаменту ЖКГ, але вони не можуть їх витратити, адже це буде порушенням бюджетного законодавства”, – говорить голова Херсонської міської ради Володимир Миколаєнко. 

Також, за словами Миколаєнко, цьогоріч на “теплі кредити” з бюджету Херсона виділено 10 млн грн. Проте, додатки, які власне і є кошторисом програми, до цього проєкту рішення вже традиційно не публікують на офіційному сайті Херсонської міськради.

Раніше сайт “Мій Херсон” повідомляв, що питання “теплих кредитів” мали розглянути ще на виконавчому комітеті, який проходив цього понеділка, але тоді питання не було внесено до порядку денного. Депутатка Херсонської міськради Оксана Дякова заявила, що Миколаєнко й в. о. заступниця міського голови Олена Мазур таким рішенням хочуть поховати програму “теплих кредитів”. Друга назвали такі заяви маніпуляцією й згадала, що Дякова сама не голосувала за бюджет Херсона-2020, де й були передбачені кошти на відшкодування теплих кредитів для херсонських ОСББ.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close