Новини

“Херсонводоканал” має вже три аварії на колекторах, а ремонти не виконуються ніде

У Херсоні якась біда з колекторами водоканалу. Тільки минулого тижня стався масштабний порив на каналізаційному колекторі в Таврійському мікрорайоні, який невідомо, коли полагодять, так знову аварія на мережі.
За повідомленням “Херсонводоканалу”, 13 та 14 липня на каналізаційному колекторі за адресою вул. Чорноморська, 22 виникли аварійні ситуації, внаслідок яких повністю припинився рух стоків по колектору, що викликало гідравлічний підпір та вилив стічних вод на поверхню.
14 липня водопостачання мікрорайону відновлено. Виконується перекачування стічних вод в обхід пошкодженої ділянки. Рух автотранспорту відбувається по одній дорожній смузі.
Для недопущення нових аварійних ситуацій необхідно виконати роботи з відновлення колектору на ділянках від житлового будинку вул. Чорноморській, 22 до вул. Шовкуненка та від вул. Айвазовського до КНС-1 загальною довжиною приблизно 1100 метрів.
Як і на КНС-5 (вул.Покришева, 20) в Таврійському мікрорайоні для ліквідації аварії необхідно залучення спеціалізованої організації з досвідом виконання ремонтних робіт на каналізаційних колекторах великого діаметру, бідкається господарство. А також чекає на фінансування робіт з міського бюджету.
Як повідомляв Мій Херсон, на Чорноморській цього року вже виникали аваріъ на колекторі, у лютому та квітні.
Каналізаційний колектор по вул. Чорноморській довжиною 1591 метр та діаметром 200-500 мм збудований у 1968 році з азбестоцементних та залізобетонних труб. Колектор транспортує стічні води від багатоквартирних житлових будинків мікрорайону ХБК, приватної забудови Дніпровського району з населенням 10 200 мешканців, станції швидкої допомоги, хлібозаводу № 2, двох навчальних та двох дошкільних закладів, а також ряду організацій малого та середнього бізнесу.
Ще одна аварійна ситуація зараз на зливному колекторі на вулиці Колодязна. Причому з березня там величезний провал грунту, але ніхто нічого не ремонтує.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close