Новини

“Херсонводоканал” за зиму пошкодив 500 квадратних метрів асфальту, але є ще й минулорічні “гріхи”

Після зими на дорогах Херсона з’являється чимало ям, через які водії псують свої автівки. А тут ще й розриття після аварійних ситуацій комунальників.

Звісно, щоб ліквідувати аварію на водо- чи тепломережі, не обійтися без руйнування асфальту. Гірше, що КП не мають можливості бігом відновити покриття – все через борги населення за послугу.

Втім, «Херсонводоканал» вже почав таку роботу. В нього ситуація з оплатою від абонентів набагато краща, ніж у тепловиків. Не заплатив за воду – відключать!

Так, директор водоканалу Михайло Чемерис вже прозвітував про початок робіт.

«Почали відновлення твердого покриття на місцях розкопок, що виконували в зимовий період. Поки зупинені асфальтні заводи, виготовляємо його в рециклері. За зиму, в процесі ліквідації аварій на мережах пошкодили біля 500 кв. м. А ще залишились старі “гріхи”. Тому склали графік і приступаємо до системної роботи з відновлення асфальту в місцях проведення аварійних робіт».

От тільки якість тих латок на дорозі викликає сумніви. Навряд ці роботи виконують за нормами та технологією. Скільки такі латки протримаються?

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close