Новини

Хутковський звільнився з управління юстиції Херсонської області

Костянтин Хутковський більше не очолює територіальне управління юстиції у Херсонській області. Відповідна декларація після звільнення він подав до НАЗК. У ній Хутковський вказав будинок та дві земельні ділянки, якими володіє його дружина, будинок батька у Херсоні та офіс, який належить третій особі.

У декларації вказана автівка BMW X6 2009 року випуску, якою володіє Світлана Рябущенко — засновниця ТОВ «Комерційне внутрішнє телебачення». Дохід Костянтина Хутковського у 2019-му склав 757 тисяч гривень. Його дружини — майже 273 тис. гривень.

Хутковський зберігає 300 тисяч гривень готівкою та більше 35 тис. грн на банківскому рахунку. Дружина екс-чиновка має готівкою 303 тисячі та близько 10 тисяч у банку. Вказаний у декларації й кредит на суму 49,9 тисяч доларів на придбання будинку.

Зазначимо, що звільнення Костянтина Хутковського з посади пов`язане з запровадження реформи. Ще у жовтні минулого року Міністерство юстиції України прийняло наказ «Про утворення міжрегіональних територіальних органів Міністерства юстиції України».

«Розпочата реформа стосуватиметься насамперед зміни управлінської ланки теруправлінь. Набір на управлінські позиції у нові міжрегіональні органи буде відкритим, прозорим та конкурентним. В головних територіальних управліннях юстиції вже розпочали роботу ліквідаційні комісії, які повинні зокрема затвердити план заходів, пов’язаних з ліквідацією управлінь, забезпечити збереження та передачу в установленому порядку майна, матеріальних цінностей та справ своїх управлінь», – повідомляв тоді сайт Мінюсту.

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close