Новини

Каховські платники податків заплатили за чужі каруселі

Із міського бюджету Каховки компенсували колишньому власнику Парку культури та відпочинку майже 220 тисяч гривень. Про це повідомляє сайт Каховська зоря.

Так, згідно з рішенням Господарського суду Херсонської області, з місцевого бюджету довелося стягнути заборгованість у 183,8 тисяч гривень на користь екс-власника колишнього Парку культури та відпочинку у Каховці — харківського ТОВ “Компанія “Перспектива ЛТД”. А нещодавно з бюджету виплатили 32,5 тисяч гривень понесених компанією витрат на послуги адвокатів і судові збори.

«Ще в 2015 році прокуратура ініціювала процес повернення Парку культури та відпочинку до власності міста. Суд задовольнив цю вимогу. Але “Перспектива ЛТД” повернула лише половину атракціонів, оскільки їх свого часу передали без технічних паспортів. Попри це, міськраді довелось повністю повернути компанії сплачені нею за купівлю парку гроші і компенсувати всі судові витрати. В результаті місто залишилось без атракціонів, ще й втратило бюджетні кошти», — прокоментував начальник юридичного відділу міськради Олександр Малишенко.

Нагадаємо, що у 2018 році залишки будівель і споруд колишнього каховського Парку культури та відпочинку передали на баланс місцевого КП “Комунальне транспортне підприємство”. В тому ж році залишки атракціонів і будівель демонтували, після чого територія парку перетворилась на пустир.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close