Новини

Карантинні розваги: як проводять час херсонці

Вже понад місяць українці знаходяться у “закритому режимі”. Більшість тимчасово залишися без роботи, діти – без можливості відвідати школу. Та й взагалі прогулянка до крамниці прирівнюється з виходом у світ. Тож сьогодні у кожного з нас є можливість зайнятися тими справами, які відкладалися у далекий ящик. 

Карантинні розваги: як проводять час херсонці

Журналісти інтернет-видання “Мій Херсон” провели опитування у соціальній мережі, аби з вуст мешканців міста та області дізнатися, чим вони займаються на карантині. Першою, хто поділився з нами своєю історією стала херсонка Катерина. Жінка запевняє, так як вона знаходиться у декретній відпустці, то різниці майже не відчула. Єдине через заборони прогулянок знайшла вільний час для саморозвитку та перегляду улюблених фільмів.

“Я, як завжди, продовжую варити свої улюблені сири. Під час карантину вирішила покращити знання англійської мови, тож записалася на курси. Усі уроки проводяться в онлайн-форматі, але класно і пізнавально”,- розповідає херсонка. 

До опитування долучилася й студентка Херсонського державного університету Дарина. За словами дівчини, думка “на карантині ви байдекуєте” – міф. Дистанційне навчання як студентам, так і школярам ніхто не відміняв, тож справ у них вдосталь. 

Карантинні розваги: як проводять час херсонці

“Власне у мене взагалі немає вільного часу для байдикування чи лінощів, адже навчання у самому розпалі. Ми щодня отримуємо нові завдання, яких набагато більше від звичайних днів. Усе активно вирішуємо і в термін маємо відправити. Лише зранку можу позайматися спортом, а вночі переглянути серію улюбленого серіалу”,- каже Дарина.

Також дівчина додала, що навіть на карантині потрібен режим, адже без нього можна перетворитися на справжнього тюленя і втратити усі напрацювання. Без спорту та саморозвитку не минає карантин і у новокаховчанки Вікторії. Попри щільний навчальний графік, дівчина активно займається спортом та читає книжки. 

Карантинні розваги: як проводять час херсонці

“Карантин став для мене випробуванням. Я – дуже активна людина, тож всидіти у 4 стінах важко. Та не розгубилася: скачала на гаджет кілька програм для спорту і вперед тренуватися. Щоб трохи розвіюватися від навчання читаю цікаві книжки, але вже хочу повернутися до звичного життя”,- каже Вікторія. 

Та карантин має не лише позитивні наслідки для людей, і ми зараз не про матеріальні блага. Серед учасників опитування виявилися й такі люди, які під час карантину закинули усі свої плани й буквально перетворилися на “мертвих тюленів”. Це означає, що їх розпорядок дня зовсім не розпланований і головне завдання: смачно поїсти та повалятися за переглядом фільму. 

“Я на карантині знаходжуся вже тижні три. Спочатку планувала щодня робити працедури по догляду за обличчям, готувати ПП рецепти та читати нові книжки. Максимум, що я роблю – готую та їм. Мені шкода, що вільний час провела дарма”,- каже херсонка Олена. 

І така історія, на жаль, – не єдина.  Тож, журналісти інтернет-видання “Мій Херсон” радять мешканцям Херсонщини не засмучувати і поступово виходити з режиму тюленів. У вас ще вдосталь часу, щоб стати учасником пізнавального вебінару, зайнятися улюбленою справою або спортом. Не баріться!

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close