Новини

Керівництво КП “Олешки” не допустили Державну екоінспекцію на перевірку

Інцидент стався 22 вересня, коли державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Державної екологічної інспекції у Херсонській області вийшли на позапланову перевірку до комунального підприємства “Олешки” Олешківської районної ради. Але потрапити на територію так і не вдалося. 

За офіційною інформацією, Георгій Журавко, який є керівником КП, відмовив посадовим особам в проведенні перевірки без будь-яких на те пояснень. 

У свою чергу, державні екоінспектори склали відповідний акт та звернулись із заявою до Олешківського відділення поліції Новокаховського відділу ГУНП в Херсонській області. Аби правоохоронці вжили  заходів через перешкоджання посадовим особам виконувати покладені на них обов’язки.

Також відповідного листа направлено до Олешківської районної ради щодо притягнення керівника комунального підприємства  Георгія Журавка до дисциплінарної відповідальності.

Недопуск державних інспекторів може свідчити про можливе приховування порушень вимог природоохоронного законодавства суб‘єктом господарювання.

Відомо, що директор комунального підприємства Георгій Журавко – є родичем Олексія Журавка, який під час правління Віктора Януковича, виступав за Партію регіонів та займав крісло у Верховній Раді України. Наразі пан Олексій переховується то в Криму, то в Донецьку.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close