Новини

Керівник Держпродспоживслужби Херсонщини вчиняє тиск на продовольчі ринки області

Оптовий ринок «Неждана» у Великих Копанях закритий. Відповідне розпорядження щодо рекомендації про припинення діяльності ринку регіональній комісії з питань надзвичайних ситуацій підписав Вадим Чабан — керівник робіт з ліквідації НС в області. Вчора члени комісії ухвалили рішення про принипення діяльності «Неждана» на час карантину з 10 квітня.

Підставою для закриття стали висновки обласного управління Держпродспоживслужби на Нацполіції. На ринку «Неждана» начебто систематично порушувалися санітарно-епідемічні норми.

Але, як стало відомо виданню «Мій Херсон» з власних джерел, керівник облуправління Держпродспоживслужби Сергій Шевченко таким чином намагається чинити тиск на ринки Херсонщини. За інформацією джерела, чиновник вже готує своєрідний «прайс-лист» на відкриття продовольчих ринків. Ціни на позитивне рішення чиновників поки не озвучили.

Окрім того, над Сергієм Шевченко почало хитатися крісло очільника облуправління через низку скандалів. Наразі чиновник готує пакет документів для київського керівництва для збереження своєї посади. Сергій Шевченко має прибути до Києва вже у понеділок.

Нагадаємо, що про тиск та бездіяльність Сергія Шевченко та чиновників обласного управління неодноразово заявляли працівники херсонського міського управління Держпродспоживслужби, який посилився навіть під час надзвичайної ситуації та карантину.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close