Новини

Керівник “Херсонелектротрансу” за рік заробив майже півмільйона гривень

432 тисячі гривень за 2020 рік заробив депутат Херсонської міськради від “ОПЗЖ” та директор КП “Херсонелектротранс” Ігор Житченко. Відповідна декларація оприлюднена на порталі НАЗК.

Таким чином, керівник комунального підприємства щомісяця отримував більше 36 тисяч гривень. І це враховуючи, що до жовтня 2020-го Ігор Житченко займав посаду заступника директора.

Також в декларації депутат міськради вказав квартиру в Херсоні, будинок та три земельні ділянки в місті Олешки. Володіє Житченко годинниками “Победа” (48 тисяч гривень) та “Cartier Tank Americаine white gold diamond” (265 тисяч гривень). Директор “Херсонелектротрансу” зберігає готівкою 150 тисяч гривень та 8 тисяч доларів США. Його дружина — 25 тисяч доларів.

Нагадаємо, що працівники комунального підприємства звернулися до міського голови Ігоря Колихаєва з проханням провести комплексну перевірку на “Херсонелектротрансі” та заявили про свавілля керівництва, низькі зарплати та нестерпні умови роботи. Зокрема, колектив зазначив, що поки прості робітники отримують мінімальні виплати, керівництво “ХЕТ” виписує собі 100 та 200% премії щомісяця.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close