Новини

Керувати херсонським КП «Екополіс» буде «людина» Ротової

В реєстрі НАЗК сьогодні зʼявилася декларація депутата Херсонської міськради Сергія Собчука. Він претендує на посаду директора ще не утворенного комунального підприємства «Екополіс». Нагадаємо, що його створили депутати міської ради для роботи на міському звалищі після скандалу з чорногорським піском. Саме КП має зруйнувати монополію скандальної компанії Альони Ротової ТОВ «ТД Ітака».

Але Ротова зі звалища нікуди не зникне, судячи з намірів призначити Собчука на посаду директора нового комунального підприємства. Депутат Собчук є директором ТОВ «Укржитлоексплуатація», бенефіціаром якої є донька Альони Ротової — Яна Ротова. Але це не єдиний зв`язок. У 2015 році Сергій Собчук бере кредит у фермерського господарства «Алена», яким володіє родина «регіоналки» на суму 271 тис. гривень.

У своїй декларації за минулий рік Сергій Собчук вказав інший отриманий кредит. 152 тисячі гривень «безвідсоткової поворотної фінансової допомоги» депутат отримав від Наталі Ткалич, яка також фігурує у компаніях групи Альони Ротової. Також остання раніше працевлаштувала Ткалич в обласне відділення Антимонопольного комітету, який сама очолювала.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close