Новини

Коханка очільника Голої Пристані допомагає йому заробити політичні бонуси перед майбутніми виборами

В очільника Голої Пристані Олександра Бабича з’явилися нові можливості набрати політичних бонусів перед майбутніми місцевими виборами. Наразі міський голова використовує їх для вирішення проблем Голопристанської центральної районної лікарні. Нещодавно голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв ввів Бабича до складу госпітальної ради області та вивів з нього Тетяну Гасаненко — депутатку облради та начальницю управління розвитку об’єктів спільної власності.

Пролобіювала зміни до складу госпітального округу саме Гасаненко, повідомляють наші джерела, щоби протягнути інтереси Бабича — включити Голопристанську ЦРЛ до списку опорних закладів охорони здоров’я. Не дивує така допомога очільнику Голої Пристані після того як стало відомо про відносини Бабича та Гасаненко.

Нагадаємо, що в соцмережах оприлюднили їхню інтимну переписку. Зокрема, Тетяна Гасаненко запропонувала так би мовити “порушити карантин” — “зняти маску, та не тільки маску”. Сам же Олександр Бабич заявив, що не має з депутаткою відносин та “інтимний скандал” — частина чорного піару від конкурентів перед виборами. Але автор фото Костянтин Риженко відповів міському голові Голої Пристані що готовий надати всі метадані, які підтверджують справжність фото, в разі судової тяганини.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close