Новини

Коли та за яких обставин працюватимуть ринки у Новій Каховці

Про відновлення роботи ринків заговорили і у Новій Каховці. Вчора міський голова зібрав нараду для опрацювання рішення щодо можливості відновлення роботи міських ринків з торгівлі продуктами харчування та городиною.

Це питання набуло актуальності після масових звернень підприємців, фермерів, пересічних громадян щодо неможливості придбання – продажу сільськогосподарської продукції, зелені, розсади городини. Рішенням обласної комісії з ТЕБ та НС був прописаний механізм, за яким треба діяти на місцях та умови при виконанні яких можливе відновлення роботи ринків.

За підсумками наради було опрацьовано алгоритм дій у місті щодо відновлення роботи міських ринків. Перше – створять комісію з перевірки дотримання всіх вимог до ринків, виконання яких передує прийняттю рішення про відновлення їхньої роботи.

Керівники ринків (КП «Міський ринок» та ДП «Новокаховський ринок» Херсонської ОСС) мають у свою чергу підготувати територію та привести до належного стану. За підсумками перевірки комісія складає акт, в якому робиться висновок щодо можливості поновлення того чи іншого ринку.

Акти комісії передаються на розгляд міській комісії з ТЕБ та НС, яка і дає «добро» на відновлення роботи ринків і встановлює певні обмеження в їхній роботі у порівнянні з до карантинним періодом.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close