Новини

Колихаєв та “Нам тут жити” порушують законодавство, агітуючи в школах та дитячих садках

Ігор Колихаєв та його команда “Нам тут жити” не цураються “грічкосійства” та незаконною агітацією. Мова йде про роздачу подарунків з партійною символікою політичною партії в дитячих садках. Фото пляшечок для води та книги від одного з херсонських письменників оприлюднили в соцмережах.

Формально, подарунки робить благодійний фонд Ігоря Колихаєва “Нам тут жити”. Але всім зрозуміло, що це намагання обійти політиком законодавство щодо заборони агітації в закладах освіти. Але Закон України чітко вказує:

У закладах освіти забороняється зберігання, розміщення, розповсюдження реклами, плакатів, подарунків, стендів, листівок, аудіо- чи відеоматеріалів, інших матеріальних чи нематеріальних об’єктів (крім підручників), які:
містять найменування чи символіку політичних партій (об’єднань), громадських чи благодійних організацій, назва чи символіка яких співзвучні з назвами та символікою політичних партій (об’єднань).
зображення, прізвища, імена та по батькові осіб, які є членами (учасниками) чи засновниками політичних партій (об’єднань), громадських чи благодійних організацій, назва чи символіка яких співзвучні з назвами та символікою політичних партій (об’єднань);
зображення, прізвища, імена та по батькові виборних осіб та осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close