Новини

Компанія сина депутата Херсонської міськради зробила стихійне звалище будівельного сміття у центрі міста

Будівництво у центрі міста створює проблеми комунальникам та мешканцям сусідніх будинків. Мова йде про зведення нової багатоповерхівки по вулиці Старообрядницькій. За словами голови фонду “Захист” Лариси Польської, забудовником є компанія сина депутата Херсонської міськради Ігоря Грека.

Так постійно збавляється від будівельного сміття під час будівництва великого багатоквартирного будинку у старому центрі міста син одного з міських депутатів. Не вивозить його, а просто підкидає до побутових контейнерів, що біля польського костелу на Старообрядницькій”, – пише жінка.

Лариса Польська зазначає, що місяць тому на місті звалища, яке утворилося діями забудовника, громадськість зібрала представників компанії, влади та перевізників. Результатом стала заява від забудовника про наміри укласти договір на вивезення сміття. Але час йде, а компанія продовжує звозити будівельні відходи до контейнерів. Інспекція з благоустрою під керівництвом т.в.о. заступника міського голови Олени Мазур, яка має реагувати на подібні випадки, дії забудовника просто ігнорує.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close