Новини

Компанії херсонської депутатки можуть отримати підряди на 86 млн гривень

Антимонопольний комітет постановив скасувати рішення тендерного комітету про відміну закупівлі послуги з організації харчування в школах на суму майже 86 мільйонів гривень. Нагадаємо, що тендер було скасовано через знайдені порушення законодавства.

АМКУ, розглянувши скаргу компанії ТОВ “Базісторг”, зазначив, що управління освіти Херсонської міськради відмінило тендер незаконно. Водночас, Антимонопольний комітет додав, що компанії, які були допущені до аукціону (Базісторг та Сервіс Гранд — компанії, які де-факто належать депутатці від “Блоку Володимира Сальдо” Ірині Ценкер), подали пропозиції, що не відповідають вимогам замовника.

“Тендерний комітет під час розгляду тендерних пропозицій ТОВ “СЕРВИС ГРАНД” та ТОВ “Базісторг” на відповідність вимогам тендерної документації мав відхилити тендерні пропозиції зазначених учасників на підставі пункту 2 частини першої статті 31 Закону, як такі, що не відповідають умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації”, – зазначено в рішенні колегії АМКУ.

Таким чином, компанії Ірини Ценкер зможуть отримати підряди на організацію харчування в школах Херсона. Варто додати, що відповідні тендер на десятки мільйонів гривень щороку розігруються на користь фірм, що підконтрольні депутатці від “Блоку Володимира Сальдо” та її оточенню.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close