Новини

Кордони України з Кримом закривають до кінця літа

Таке рішення було прийнято Кабінетом Міністрів України. За офіційною інформацією, пропуск припиняється з 8 години 9 серпня до 8 години 30 серпня поточного року. 

“Це обумовлено дорученням Президентa Укрaїни Кaбінету Міністрів України передивитися режим рaботу контрольно-пропускних пунктів в’їзду нa тимчасово окуповано територію Автономної Республіки Крим і міста Севастопіль. Рішення нaпрaвлено нa запобігання поширення нa території України гострої респіраторної хвороби Covid-19, що визвана коронaвіруcом SARS-CoV-2 “,- заявив Міністрів Олег Немчінов. 

Та є певні виключення, зокрема для громадян України та членів їх сімей:

– місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстровано в АР Крим або м. Севастополі, а також їх транспортних засобів, вантажів та іншого майна — на в’їзд;

– місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстровано за межами АР Крим або м. Севастополя та які дали згоду на самоізоляцію протягом 14 днів з використанням електронного сервісу “Дій вдома”. Зобов’язання щодо самоізоляції припиняється автоматично після закінчення строку самоізоляції;

 – осіб з метою забезпечення захисту національних інтересів або у зв’язку з виконанням міжнародних зобов’язань, представників дипломатичних установ та гуманітарних місій, що виїжджають з тимчасово окупованої території АР Крим і м. Севастополя, а також їх транспортних засобів, вантажів та іншого майна.

Виїзд з тимчасово окупованої території АР Крим і м. Севастополя інших категорій іноземців та осіб без громадянства здійснюється за погодженням з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close