Новини

Коронавірус: влада Херсона ігнорує карантин

Дія карантину для влади Херсона, як виявилося, просто слова. Поки по всій Україні очільники міст тимчасово призупиняють роботу торгово-розважальних центрів, клубів, спортивних секцій, закладів громадського харчування, у нашому місті Миколаєнко «попіклувався» лише про себе, чиновників та депутатів, обмеживши перебування людей на засіданнях сесій та виконкому.

Для прикладу, в сусідному Миколаєві сьогодні видано розпорядження про закриття обʼєктів громадського користування, незалежно від форм власності, с присутністю більше 10 людей одночасно, яке діє до іншого особливого розпорядження. Працюватимуть лише продуктові магазини та аптеки.

У Херсоні же батькам дітей, які відвідують спортивні гуртки, пропонують підписати заяву про те, що про коронавірус знають та беруть всю відповідальність на себе. Такий документ від комунального закладу міста оприлюднив у соцмережах депутат облради Ігор Йосипенко.

«Мені, як мешканцю Херсона та батькові трьох дітей, цікаво, що чекає влада нашого міста? Чому на сьогодні заходи, прийняті владою на державному рівні, повністю ігноруються керівництвом нашого міста? Школи закрили на карантин, а де діти? Всі діти на ТРЦ «Фабрика» та на спортивних гуртках! Всі розважальні заклали продовжують працювати! Володимир Миколаєнко, ви ознайомилися з Постановою Уряду від 11 березня 2020 р. № 211 та рекомендаціями міністра охорони здоров’я?», – пише депутат.

Варто зазначити, що станом на сьогодні на Херсонщині не підтверджено жодного випадку захворення на коронавірус. Про це заявив директор Департаменту охорони здоровʼя ОДА Віктор Короленко.

«Вірус поширюється дуже швидко, тому ми маємо розуміти, що карантин, який введено,  це не канікули, а період  під час якого повинні застосовуватися певні епідеміологічні заходи. Тому ми будемо просити, аби закрилися ТРЦ в нашому місті», – заявив Короленко.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close