Новини

«Корупційний» басейн ХДУ: херсонські правоохоронці відкрили кримінальне провадження

Херсонський міський суд два дозвіл правоохоронцям на доступ до документів, які перебувають у володінні ТОВ «Київ місто буд» в рамках кримінального провадження, відкритого за фактом привласнення коштів під час будівництва скандального басейну Херсонського державного університету.

Як вказано у судовій ухвалі, документація потрібна для проведення експертизи, яку було призначено ще у березні цього року для встановлення обсягу фактично виконаних робіт та їх вартості.

«Корупційний» басейн ХДУ: херсонські правоохоронці відкрили кримінальне провадження

Варто зазначити, що будівництво басейну в ХДУ обійшлося в майже 15 мільйонів гривень. Підрядником стало ТОВ “Київ місто буд” – київська фірма, яка отримує підряди лише у Херсонській області. Не випадковість в тому, що керує будівельную компанією людина, пов`язна з колишнім головою Херсонської ОДА та однопартійцем (БПП) ректора ХДУ Олександра Співаковського — Сергій Антонюк.

Саме ж будівництво басейну розпочалося без тендерної процедури. Тендер “провели” вже коли роботи велися повним ходом. Імовірною причиною стало журналістське розслідування місцевих журналістів. Хоча керівництво ВУЗу неодноразово заявляло, що будівництво із самого початку велося без порушення бюджетного законодавства.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close