НовиниПолітика

Корупція в херсонському Держгеокадастрі під керівництвом Паливоди спричинила скандал в Києві

Крісло під начальником херсонського облуправління Держгеокадастру Олександром Паливоди захиталося. Оприлюднені факти тотальної корупції та великий земельний дерибан у відомстві спричини скандал у Києві.

Як повідомили наші джерела, дії Паливоди щодо відведення у власність більше 2000 гектарів не сподобалися так званим “смотрящим”. Херсонський чиновник банально не поділився з ними грошовими коштами, які отримав за “земельний ярмарок”, що той влаштував в перші місяці свого перебування на посаді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Збитки громадам Херсонщини від дій начальника облуправління Держгеокадастру збільшуються

Варто нагадати, що керівництво обласного Держгеокадастру отримало по 800 доларів США за виділення 2 га землі в приватні руки. Лише від оборудки в Великоолександрівській та Правдинській громадах, за приблизними підрахунками, чиновник за свій підпис на наказах отримав 96 тисяч доларів. Або майже 2,7 мільйонів гривень.

За інформацією джерела, наразі Олександр Паливода намагається домовитися з керівництвом Держгеокадастру щодо подальшого перебування на своїй посаді. Також він офіційно пішов на лікарняний, щоб уникнути свого швидкого звільнення. Чи вдасться чиновники зберегти за собою крісло та можливість подальшого земельного дерибану? Журналісти продовжують слідкувати за ситуацією.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close