НовиниПолітика

Корупцією в херсонському Держгеокадастрі зацікавилися 277 народних депутатів

Про протиправну діяльність начальника Головного управління Держгеокадастру в Херсонській області Олександра Паливоди повідомлять Президенту України Володимиру Зеленському. За направлення відповідного запиту Олексія Ковальова (народний депутат фракції “Слуга народу”) проголосували 277 народних депутатів на сьогоднішньому пленарному засіданні Верховної Ради.

Підтримала звернення до Президента Вікторія Вагнер (фракція “Слуга народу”, 183 мажоритарний округ). Проти” проголосував інший мажоритарний від фракції “Слуга народу” з Херсонщини Володимир Іванов.

У самому запиті зазначено про чисельні скарги мешканців області на дії чиновника — роздачу земель підставним особам, конфлікти інтересів, розривання договорів оренди земельних ділянок для їхньої передачі у власність “певним особам” та ряд відкритих кримінальних проваджень.

Варто нагадати, що ми повідомляли про “земельни дерибан”, який очолив Паливода, що наніс збитків громадам Херсонщини. Зокрема, мова йшла про щорічні надходження до бюджетів майже 1 млн гривень щороку від орендної плати, яких лишили чиновники Держгеокадастру.

Як ми повідомляли раніше, облуправління Держгеокадастру намагається продати з аукціону пам’ятки археології та історії.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close