Новини

Кримінальну справу про привласнення 900 тисяч гривень на ремонті басейну у херсонській школі передали до суду

Херсонська прокуратура передала до суду провадження за фактом заволодіння коштів у сумі майже 900 тисяч гривень, які були виділені у 2016 році на ремонт басейну у школі №46. Про це повідомляє прес-служба відомства.

“Підприємець, мав виконати роботу, пов’язану з реконструкцією басейну з влаштуванням прибудованої котельні у навчальному закладі. За результатами виконаних робіт вніс неправдиві відомості до актів приймання робіт із зазначенням неправдивих відомостей про вартість та об’єми фактично виконаних будівельних робіт, у тому числі вартості матеріалів. У результаті таких дій заволодів бюджетними коштами у сумі 856 181 грн, що є особливо великим розміром”, – повідомляє прес-служба прокуратури.

Директору підприємства ТОВ “Рдаллер Інвест”, яке виконувало роботи, може загрожувати позбавлення волі на строк до 12 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Нагадаємо, що капітальний ремонт шкільного басейну коштував бюджету 7,5 мільйонів гривень. Чиновники Херсонської міськради заявили, що ПП «Рдаллер Інвест» не виконало частину робіт, а саме влаштування котельні. Також було заявлено про аварійність самого «відремонтованного» басейну. Сам же підрядник зник. А басейн офіційно відкрили у 2017 році. Тоді “перерізати червону стрічку” прибули тодішній голова ОДА Андрій Гордєєв, екс-нардеп та ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський та очільник Херсона Володимир Миколаєнко.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close