Новини

Кримський «Титан» продовжує труїти землю на Херсонщині

Завод “Кримський титан”, який розташовано на окупованому росіянами півострові продовжує труїти Херсонщину. Про це повідомляє обласна екоінспекція.

Спеціалістами були встановлені точки спостереження за станом ґрунтів. Точки спостереження розташовані в санітарно-захисній зоні підприємства та населених пунктах Чаплинського та Каланчацького районів

Спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції візуально зафіксували факт початку діяльності підприємства, що знаходиться на території тимчасово окупованого Криму. Спеціалісти відділу провели відбір проб ґрунту в 5 встановлених точках спостереження в Чаплинському та Каланчацькому районах. За результатами досліджень вміст сульфатів сягав рівня 2812,61 мг/кг, що є перевищенням гранично допустимої концентрації майже у 18 разів. А у селі Григорівка Чаплинського району вміст сульфатів становить 358,89 мг/кг, що є перевищення в 2 рази. У порівнянні з даними за березень 2020 року вміст сульфатів зменшився – «Титан» не працював”, – заявили екологи.

Наразі “Кримський титан” працює на повну потужність. Екологи продовжують слідкувати за ситуацією.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close