НовиниПодії

Купи календар – подаруй радість дитині: у Херсоні відкрили благодійну виставку

Вчора на території торгово-розважального центру “Fabrika” відбулася творча виставка під назвою “Художниця, яка малює сни”. 

В експозиції представили 12 картин херсонської майстрині Світлани Юр`євої, на яких зображено індивідуальну історію сну. Картини нагадують мультиплікаційні сюжети і ніяк не схожі на звичайні мистецькі роботи. Проте бажаючих подивитися та познайомитися з творчість було вдосталь.

Купи календар - подаруй радість дитині: у Херсоні відкрили благодійну виставку

Коли художниці ставлять питання: “Чому саме сплячі люди?” Вона завжди посміхається і зазначає, що під час сну людина не може грати якусь роль, вона справжня. А ілюстрації, які отримуються в результаті, дзеркало її душі.  

Проте картин для Світлани виявилося замало. Тоді вона вирішила створювати індивідуальні календарі. На кожній сторінці нова історія сну та дивакуваті підписи. Таким видом мистецтва художниця займається вже декілька років. 

Купи календар - подаруй радість дитині: у Херсоні відкрили благодійну виставку

Ці вироби були представлені не лише для ознайомлення, а й придбання. Ось так кожен присутній на виставці міг обрати календар та забрати додому, заплативши 300 гривень.

Зазначимо, що головною метою проведення заходу була зовсім не реклама чергової художниці з нашого Херсона, а зібрання коштів на добру справу. Всю отриману суму від продажів Світлана віддасть на подарунки для дітей-сиріт, які мешкають в інтернетах Херсонщини.

Виставка триватиме до 24 січня, тому встигніть придбати календарі та подарувати дітям радість. 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close