Новини

“Легендарна Тачанка”: представники Інституту відреагували на сесію

Плітки та обговорення навколо монументу “Легендарна Тачанка” не вчухають. Щодня відкриваються нові факти, які розповідають не менш важливу інформацію. 

Нагадаємо, вчора відбулася позачергова сесія Каховської міської ради, на якій вирішувалася доля пам`ятника. Депутати та представники влади не підтримали декомунізацію, а представник Інституту і зовсім не з`явився. Що обурило громаду.

Як виявилося пізніше, його ніхто і не запрошував. У зв`язку з таким поводженням міського голови Андрія Дяченко, представник Українського інституту національної пам`ятки розповів свою точку зору. 

Прогнозовано міська рада одноголосно проголосувала проти виконання Закону про декомунізацію, зігнорувавши рекомендацію Інституту.  І вкотре продемонструвала традиційні пороки місцевого самоврядування: правове невігластво, популізм, колективну безвідповідальність”,- розповів Богдан Короленко. 

Як виявляється, слова “жорстка вимога знести”, “має бути утилізована” – популістична маніпуляція міського голови Дяченка. Адже в листі йшла мова про рекомендацію, а не про термінове знесення.

Також Богдан Короленко додав, що всі звернення Каховської міської ради до Верховної Ради, Кабміну, Херсонської ОДА та обласної ради все рівно прийдуть на розгляд до Українського інституту національної пам`ятки. Адже цей заклад є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері відновлення та збереження національної пам’яті українського народу. 

Проте голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв розповідає про нові здійснення. Виявляється очільник області спільно з головою Українського інституту національної пам’яті Антоном Дробовичем придумали як створити Музей монументальної пропаганди біля «Легендарної тачанки» в Каховці на Херсонщині. 

У березні Гусєв планує ознайомити мешканців Херсонщини з планами реалізації. 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close